Amatorska Liga Piłkarska ORLIK 2011 - strona nieoficjalna

8. Twistersi 8 bz
9. Lejtekole 7 bz
10. Euro Office II 4 bz

Pierwsze rozstrzygnięcia i wyniki VIII kolejki

• autor: admin, 2011-08-01 11:31

Przedostatnia kolejka Amatorskiej Ligi Piłkarskiej "Orlik 2011" za nami. Poznaliśmy już pierwsze rozstrzygnięcia. Tak więc zwycięzcą ALPO 2011 zostali Zakładowcy, którzy na kolejkę przed końcem zapewnili sobie I miejsce. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, nawet jeżeli przegrają swój ostatni mecz, a drużyna Resaco II wygra swój i zrówna się z nimi punktami, bezpośredni pojedynek, który był na korzyść tych pierwszych decyduje o miejscu w tabeli. Tak więc wielkie gratulacje dla wygranych i czekamy na rozstrzygnięcia w dalszej części tabeli oraz nagrodach indywidualnych. Oprócz tego wydarzenia działo się również wiele ciekawego w ostatniej kolejce, a mianowicie, w pierwszym meczu kolejki derby pomiędzy drużynami Resaco I i II okazały się wielkim zaskoczeniem. Dotychczas licząca się w walce o pierwsze miejsce drużyna Resaco II zlekceważyła "derbowego" rywala i przegrała 3-1. W drużynie Resaco I hattrickiem popisał się Paweł Kopeć. W drugim meczu, spisywana na straty drużyna Euro Office II, która po 7 meczach miała zaledwie 1 pkt pokazała charakter  i nie bez problemów pokonała Lejtekole 5-4. Był to chyba najbardziej zacięty mecz podczas minionej kolejki. W 3 meczu liderzy, oraz jak sie po tym meczu okazało zwycięzcy tegorocznej edycji Zakładowcy wygrali z młodymi, walecznymi chłopakami z Team Spirit(US). Po zaciętym pojedynku jedyną bramkę w tym meczu zdobył Adrian Bogdan. 4 mecz to pojedynek PUB 79 oraz Twistersów. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem PUBu 1-0. W drugiej połowie po samobójczym trafieniu Twistersi wyrównali, by kilka sekund później, po indywidualnej akcji Tomasza Nowaka wyprowadzonej ze środka boiska, stracić bramkę i ostatecznie przegrać 2-1. Jak to bywało wcześniej również ostatnie spotkanie dało uciechę zgromadzonym na nowodębskim orliku kibicom. Do niedawna jeszcze kandydat na zwycięzce, drużyna Media Tel zmierzyła się z ostatnio w doskonałej formie, drużyną Euro Office I. Mecz był bardzo zacięty i było w nim dużo walki, jednak spotkanie ostatecznie wygrali dość pewnie Officeowcy 3-1. Świetną grą popisał się zawodnik Euro Office I Piotr Molenda.

Wyniki VIII kolejki

Damian Diektiarenko
            Molenda Piotr

autor: ~nooo 2011-08-01 17:08:27

avatar wiadomo też, że drugie miejsce ma Resaco II, bo ma lepsze bezpośrednie z Officem i Media

autor: ~admin 2011-08-02 10:21:24

avatar Rzeczywiście zapomniałem, że Resaco wygrało z Euro Office I, masz rację. Także walka toczy się o III miejsce.

autor: ~resaco I 2011-12-07 15:22:22

avatar Pan Paweł Kopeć caly turniej cichy byl az tu stuknal hatrica derby sa nasze hehehe

Autor: Treść:pozostało znaków:

IV Kolejka
Ładowanie...

Media Tel 3:1 Team Spirit(US)
Resaco II 8:1 Twistersi
Pub 79 2:1 Lejtekole