statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki VII kolejki

• autor: admin, 2011-07-22 12:58

Mimo przelotnych opadów deszczu, pogoda okazała się łaskawa dla zawodników Amatorskiej Ligi Piłkarskiej "Orlik 2011" i VII kolejka przebiegła w dobrych warunkach atmosferycznych, choć z mokrą od deszczu nawierzchnią. W pierwszym meczu Resaco I zremisowało z drużyną Lejtekole 3-3. Zaczęło się od prowadzenia tych drugich, później Resaco wyszło na prowadzenie, by skończyć dzieląc się punktami z rywalem. W drugim meczu zdekompletowana drużyna Euro Office II (5 zawodników) stawiła czoła drużynie Team Spirit(US). Zawodnicy z Team'u wykorzystali osłabienie drużyny i pewnie wygrali 7-1. Kolejne spotkanie to niewątpliwie hit kolejki, w którym na przeciw siebie stanęły drużyny zajmujące ex aequo pierwsze miejsca Media Tel i Resaco II. Mecz stał na wysokim poziomie, był bardzo zacięty i wyrównany. Jak to w piłce bywa dochodziło też do spięć. Po jednym z nich zawodnik z Resaco musiał opuścić boisko na 2 minuty. Jednak Media nie potrafiło tego wykorzystać i przegrało 0-1 po kontrze przeprowadzonej przez Patryka Kurzymskiego z zespołu Resaco. Trzecia drużyna zajmująca przed tą kolejką 1 miejsce Zakładowcy grała z drużyną PUB 79. Z początku było to wyrównane spotkanie o czym świadczy wynik 0-0 do przerwy, lecz jak PUB zdążył nas przyzwyczaić, osłabł w 2 połowie i zaczął popełniać błędy, czego rezultatem była wygrana Zakładowców aż 5-0. Ci z obecnych, którzy zostali do samego końca również nie mogą narzekać na brak emocji. Euro Office I nie bez problemów pokonało młodych zawodników z Twistersów. Początkowo nie mogli znaleźć sposobu na sforsowanie obrony rywala, aż do rzutu wolnego z ok. 20m, z którego bezpośrednio trafił Marcin Sudoł(Euro Office I). Później było juz łatwiej i Officowcy podwyższyli prowadzenie, jednak to dalej nie ostudziło zapału Twistersów, którzy zdołali strzelić bramkę kontaktową, na wyrównującą już nie starczyło czasu.

Resaco I 3 - 3 Lejtekole